Midyatziv Gümüş Ayetel Kürsi, Nazar Duası ve Allah Yazılı Bayan Kolye midyatziv

Midyatziv Gümüş Ayetel Kürsi, Nazar Duası ve Allah Yazılı Bayan Kolye midyatziv
Midyatziv Gümüş Ayetel Kürsi, Nazar Duası ve Allah Yazılı Bayan Kolye midyatziv
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
321,48 TL
İndirimli Fiyat (%33,3) :
214,32 TL
Kazancınız 107,16 TL
214.32 www.midyatziv.com
Midyatziv

Gümüş Ayetel Kürsi, Nazar Ayeti ve Allah Yazılı Bayan Kolye

Ayetü’l-Kürsi’de Allah Teala’nın birliği, zatı ile daima diri ve kaim olduğu, uyuklama ve dalgınlık gibi beşerî hallerden münezzeh bulunduğu, kainatı kendi tasarrufunda bulundurduğu ve O’nun izni olmadan katında kimsenin şefaat edemeyeceği, ilminin ezel ve ebediyeti kuşattığı, kudretinin arz ve semaları kapladığı, zâtının yüce olduğu bildirilmek suretiyle tevhid inancının esasları özetle beyân edilmektedir.
Nazar haktır. İnsana, hayvana ve hatta cansıza da nazar değer. Nazar hastalık yapar, hatta öldürür. Kadınlara ve çocuklara daha çok tesir eder. Nazar değmesini önlemek veya değdiği sanılan nazarın tesirini gidermek için okunan ayetler, dualar vardır.

Siz de gümüş Ayetel Kürsi, Nazar Ayeti ve Allah Yazılı manevi değeri yüksek olan bayan kolyeyi severek kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu şık kolye modeli 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine rodyum, rose ve altın kaplama yapılmıştır. Bu kaplamaların yapıldığı gümüş kolye modelleri parlaklığını uzun süre muhafaza eder. Gümüş olan zincir uzunluğu 45 cm'dir. Tüm gümüş bayan kolyelerde olduğu gibi gümüş Ayetel Kürsi, Nazar Ayeti ve Allah yazılı bayan kolye modeli de el emeği ile üretilmiştir. Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle belirtilen ortalama ürün ağırlığında ± %10 sapma olabilmektedir.

En: 2.00 cm

Boy: 2.50 cm

Ort. Ağırlık: 5.30 gr.

Diğer Özellikler
Stok KoduT4134
MarkaGumush
Stok DurumuVar
PT11001288

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.